\

Партнери

Головна Партнери

Практично завжди ми стикаємося з необхідністю працювати одночасно і відразу в декількох напрямках, паралельно вирішувати цілий вузол взаємопов'язаних завдань і проблем.

У деяких моментах ми залучаємо для консультацій фахівців з інших галузей.

Ми вдячні всім фахівцям і професіоналам, які брали участь в наших проектах, за чудову атмосферу взаєморозуміння і комфортного взаємодії.

«KYIVSTAR» kyivstar.ua

«Київстáр» — українська телекомунікаційна компанія, що надає послуги зв'язку та передачі даних на основі мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G в Україні. Лідер серед мобільних операторів в Україні за швидкістю мобільного інтернету 2021 року.

«lifecell» lifecell.ua

«lifecell» »— українська телекомунікаційна компанія, третій за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні, заснований 24 січня 2005 року. Належить компанії Euroasia Telecommunications Holding BV, якою в свою чергу володіє турецький оператор Turkcell. Надає послуги у стандартах GSM, UMTS, LTE та LTE Advanced.

«Вчасно.Каса» kasa.vchasno.com.ua

«Вчасно.Каса» – програмний РРО для вашого бізнесуЗабудьте про касові апарати! Почніть швидко, легко та зручно видавати електронні чеки

«Ringostat» ringostat.com

«Вчасно.Каса» – програмний РРО для вашого бізнесуЗабудьте про касові апарати! Почніть швидко, легко та зручно видавати електронні чеки

«Имена» imena.ua

Український реєстратор доменних імен у всіх світових доменних зонах, а також українських доменів верхнього рівня .UA.

Консультування з питань захисту інтересів в мережі інтернет.

Визнаний лідер українського ринку інтернет-послуг. Обслуговує найбільшу кількість абонентів в Україні. За статистикою реєструє кожне третє доменне ім'я в Україні.

«UKRNAMES» ukrnames.com

Компанія заснована в 2007 році. Основними видами діяльності є послуги з реєстрації доменних імен, розміщення сайтів (хостинг), реєстрації SSL сертифікатів.

×

Follow us

Follow.NOETIKOS

Contact Info

Зв'язок з нами

Дізнайтеся вартість підтримки вашого проекту

Або заповніть бриф на замовлення послуг

Заповнити бриф
×