\

Брендингові комунікації підприємства

Головна Послуги компанії Брендингові комунікації підприємства

Брендингові комунікації підприємства

коммінікаціі бренду — ключовий фактор успішної діяльності підприємства.

Oтримати пропозицію


↳Дізнайтеся вартість вашого проекту

НЕЙМіНГ

«Як корабель назвете ...» Основний спосіб заявити про компанії і бренд

Неймінг (англ. — to name) включає в себе весь комплекс робіт по створенню найменувань компанії, бренду, проекту. Назва є основною сполучною ланкою між компанією і споживачем. Воно повинно бути милозвучною, легко запам'ятовується і в той же час індивідуальним, точно відображати суть діяльності компанії і призначення бренду. Гарна назва привертає увагу клієнтів саме по собі, зменшуючи витрати підприємства на рекламу.

Формування іміджу компанії

Позитивні асоціації, викликані слуховим і зоровим сприйняттям найменування, формують стійкий позитивний імідж компанії. Назва є невід'ємним атрибутом логотипу. На його основі створюється фірмовий стиль, складається стійкий образ, що викликає відчуття серйозності та солідності компанії чи бренду.

Привабливість товару або послуг

Назва на підсвідомому рівні формує у покупця відношення до товару. Якщо в назві продукту закладений сенс — «смачний», «якісний», «ароматний», «свіжий» і т.п., у покупця виникає бажання хоча б один раз його придбати. Вдала покупка товару під уже знайомим торговим найменуванням викликає бажання і надалі купувати товари цієї фірми.

Переваги серед конкурентів

Чим більшою популярністю користується назва компанії чи бренду, тим більше число покупців віддають перевагу саме цим товарам. Разом з назвою запам'ятовується і ряд ключових переваг фірми, що відрізняють її від конкурентів.

ЛОГОТИП

Вашу компанію знають всі.

Логотип — грец. Logos (слово) + Typos (відбиток) — оригінальне графічне зображення повної або скороченої назви фірми або товарів. Логотип повинен чітко відповідати завданням назви фірми або товарів, бути простим, зрозумілим і легко читаним. На зоровому рівні він відображає закладений в назві потенціал, тим самим закріплюючи в свідомості покупця цілісний образ компанії. Строго індивідуальне колірне і графічне рішення логотипу роблять компанію впізнаваною в широкій середовищі споживачів, партнерів, ЗМІ.

Споживач вибирає саме ваш товар, тому що впевнений в якості.

Стильний, оригінальний, виразний логотип вселяє повагу до фірми, викликає відчуття її солідності і серйозності становища на ринку товарів і послуг. Кольорове та графічне рішення на підсвідомому рівні викликає асоціації з родом діяльності компанії і формує у споживача впевненість в якості пропонованої продукції.

Логотип — обличчя компанії.

Логотип є невід'ємним атрибутом фірмового стилю компанії. Він розміщений на всій документації (візитки, бланки, конверти, буклети, рекламні матеріали) і товарах фірми. Логотип є свого роду візитною карткою, яка відкрито заявляє про компанію в будь-яких взаємодіях з клієнтами, партнерами, покупцями і ЗМІ. Тільки після розробки логотипу можливе проведення ефективної рекламної кампанії, створення оригінальної упаковки для фірмових товарів.

Защита рекламных инвестиций в бренд.

Для просування товару необхідні чималі грошові вкладення, і було б дуже неприємно, якби плодами чималих зусиль по розкрутці бренду скористався хтось інший. Унікальний логотип є юридичним захистом завойованого становища на ринку продажів.

ФІРСТИЛЬ. Брендбук

Основа візуальних комунікацій.

Фірмовий стиль — це єдині норми візуального позиціонування компанії чи бренду. Основними елементами його є логотип, фірмові кольори, фірмовий шрифт, візитна картка, бланк. У широкому сенсі фірмовий стиль охоплює стандарти оформлення інтер'єру, фірмового одягу, транспорту і т.д. Керівництвом по застосуванню фірмового стилю є брендбук, в якому описані чіткі правила оформлення окремих елементів і можливі варіанти відхилення від них. Єдність візуального представлення компанії забезпечує її повсюдну впізнаваність, створює стійкий імідж.

Широкі можливості реклами.

Рекламна продукція в однаковому колірному і графічному поданні ефективно працює на свідомому і підсвідомому рівні. Перехожий може не задуматися про те, рекламний щит якої компанії попався йому по дорозі, але в магазині зверне увагу на товар в ідентичній упаковці. Різноманітність рекламної продукції, виконаної в єдиному стилі, надає масоване вплив на споживача.

Покупці знають, що ви про них дбаєте.

Фірмовий стиль проявляється в упаковці товару, супутньої йому документації, культурі обслуговування персоналу компанії, програмах підвищення лояльності споживача, правила брендингової політики. Покупець знає, чого можна очікувати від компанії і стежить за випуском нової продукції та очікує проведення нових акцій, появі знижок, розпродажів.

Підвищується рівень корпоративної культури.

Співробітники компанії, діяльність яких підпорядкована єдиним правилам і нормам, якісно і дисципліновано виконують свою роботу. Це підвищує ефективність роботи підприємства в цілому і забезпечує йому хороший імідж.

Підтримка роботи дилерської мережі.

Неважливо, наскільки досвідчений Ваш дилер. Відомий бренд сам позиціонує фірмовий товар або послуги. Для успішної роботи важливо забезпечити дилера набором необхідних документів і матеріалів, що носять фірмовий стиль.

Ефективна участь у виставках.

Рекламні щити, стенди, плакати, роздатковий матеріал, візитні картки і брошури — необхідний набір для участі компанії в виставці. Яскравий, привабливий, добре оформлений, виконаний в єдиному стилі, він прекрасно представить фірму на будь-якому громадському форумі.

×

Follow us

Follow.NOETIKOS

Contact Info

Зв'язок з нами

Дізнайтеся вартість підтримки вашого проекту

Або заповніть бриф на замовлення послуг

Заповнити бриф
×